Home Oferta reklamy
OFERTA REKLAMY PDF Drukuj Email

Sponsorom podczas Festiwalu Piosenki Ekologicznej EKOSONG proponujemy:


Umieszczenie logo Firmy na scenie festiwalowej (rozmiar i miejsce do ustalenia) - główny sponsor - brak reklam innych firm.  Zapewniamy miejsce na logo Firmy na samej scenie bądź zaraz obok niej (większa powierzchnia reklamowa).    Umieszczenie logo Firmy w gazecie festiwalowej (nakład 1500 egz.)


Reklama w trakcie prowadzenia koncertu. Prowadzący festiwal będą przedstawiali co jakiś czas sponsora (praktycznie między poszczególnymi wykonawcami). Nie będzie to tylko wymienienie nazwy Firmy, ale także konkretne informacje o Firmie (wszystko w oparciu o dostarczone informacje) - coś w rodzaju spotu reklamowego.


Reklama na internetowej stronie festiwalu. Do czasu następnego Festiwalu (czyli praktycznie przez okres jednego roku) umieścimy na niej logo Firmy (z zaznaczeniem, że jest naszym sponsorem), a który jednocześnie może być linkiem do Waszej strony www. Do tego możemy również dodać krótką informację o działalności Firmy.


Możliwość ustawienia punktów informacyjnych o działalności Firmy. Generalnie nie zezwalamy na ustawianie żadnych stoisk, czy punktów informacyjnych firm. Wyjątkiem jest jedynie nasz sponsor.


Możliwość zorganizowania konkursów reklamowych dla Firmy (Firma organizuje nagrody, np. koszulki z nadrukiem nazw festiwalu i Firmy, lub inne). Konkursy te mogą być prowadzone ze sceny festiwalowej przez konferansjerów.


Jesteśmy także otwarci na inne sugestie i propozycje dotyczące sposobu reklamy podczas Festiwalu Piosenki Ekologicznej EKOSONG.

  Joomla templates by Lonex.
Organizator:


Współorganizator:Przy współpracy:

http://ekosong.panewniki.pl/images/lpkatowice.jpg


Przy współpracy 
 


Przy współpracy

http://i41.tinypic.com/33duz48.jpg