Home Prowadzący
PROWADZĄCY FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKOSONG PDF Drukuj Email

 

XV FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKOSONG '2008


Marcin Michrowski - jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalizacja: pedagogika resocjalizacyjna, oraz absolwentem Amerykańskiej Szkoły Dziennikarstwa, specjalizacja telewizyjna. W TVP od wielu lat współtworzy program "Kawa czy Herbata". Bardzo lubi życie towarzyskie. Z EKOSONGIEM związany od wielu lat. Kilkakrotnie prowadził wcześniejsze edycje Festiwalu m.in. z Katarzyną Dowbor z TVP2.
Br. Benigny Utkowski OFM - pochodzi z Radomia. Obecnie mieszka w klasztorze w Chorzowie gdzie pracuje we Franciszkańskim Centrum Młodzieżowo - Powołaniowym "Trzej Towarzysze". Jest pomysłodawcą i organizatorem Misteriów na kalwarii panewnickiej pt.: "Kalwaria Śląska", które odbywają się zaraz przed Niedzielą Palmową. W roku 2008 podjął się z Proboszczem o. Alanem reaktywacji EKOSONGU.
XVI FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKOSONG '2009


Daniel Wieleba - urodzony 29 stycznia 1979 roku w Janowie Lubelskim. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie - wydział wrocławski oraz Szkoły Telewizyjno-Aktorskiej "SPOT" w Krakowie. Aktor Teatru im. J. Dormana w Będzinie. Związany obecnie z Teatrem Wytwórnia w Warszawie. Występował m.in. w: "39 i pół", "Fala Zbrodni", "Pierwsza Miłość", "Hela w opałach", "Niania", "Na dobre i na złe", "Plebania" i w licznych spektaklach teatralnych. Od września 2007 prowadzi studio Lotto w Telewizji Polsat.

Jeździ konno, na nartach i gra na gitarze basowej oraz w siatkówkę. Dobrze włada szpadą (szermierka).

Motto życiowe: „Bądź taki jaki jesteś, a na pewno los da ci szansę na zrobienie tego, czego pragniesz!”XVI FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ EKOSONG '2014


Beata Plaza - Już po raz 4 w tym roku ujrzymy ją na scenie Festiwalu Piosenki Ekologicznej i Religijnej EKOSONG 2014. Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego. Od wielu lat pracuje w Radiu Złote Przeboje, w którym prowadzi audycje: To był dzień. Szczery uśmiech, a także otwarte dla wszystkich serce sprawia, że Festiwal nabiera jeszcze piękniejszych barw. Pani Beacie towarzyszy od początku dwójka "zwariowanych" franciszkanów: br. Archanioł i br. Sylwan. Trójka konferansjerów to potrójny optymizm, radość i chrześcijański "power", który napędza od lat EKOSONG!
  Joomla templates by Lonex.
Organizator:


Współorganizator:Przy współpracy:

http://ekosong.panewniki.pl/images/lpkatowice.jpg


Przy współpracy 
 


Przy współpracy

http://i41.tinypic.com/33duz48.jpg